Ceren Oran & Moving Borders
Spiel im Spiel / Game Within A Game
Tarieven
Duur
45'Locatie
Wanneer we spelen is alles mogelijk: de vloer is lava, voorwerpen vliegen door de lucht en alledaagse spullen krijgen een heel andere betekenis. Een kruk is een vlot, een brug, een huis, een toren. Het staat op zijn hoofd, ligt op zijn zij, staat op zijn voeten... Uit een bijna oneindige reeks mogelijkheden ontstaan spelenderwijs nieuwe werelden met hun eigen spelregels, die voortdurend worden veranderd, uitgebreid, weggegooid.
Maar hoe leidt het ene spel tot het andere? Wie bepaalt wat er daarna gebeurt?
Wie bepaalt de regels en hoe neem je de beste beslissing?
En wat gebeurt er als iemand niet wil meedoen?
Drie dansers nemen deel aan het “spel in een spel” om de verschillende regels, ruimtes en keuzes van elkaars spelwereld te verkennen. Het ene breken ze af om een ander op te bouwen en te verkennen. Spiel im Spiel / Game Within A Game is een virtuoos, speels, humoristisch en ontroerend dansstuk.
Credits
ARTISTIEKE LEIDING EN CHOREOGRAFIE Ceren Oran CHOREOGRAFIE & DANS Jin Lee, Jihun Choi, Máté Ásboth MUZIEK Gudrun Plaichinger DECOR & KOSTUUM Sigrid Wurzinger DRAMATURGIE Anna Stegherr, Roni Sagi LICHTONTWERP Joannnis Murböck, Ramona Lehnert CREATIVE PRODUCER Karolina Hejnova PRODUCTIEMANAGEMENT Michael Hennig PR Simone Lutz COPRODUCTIE Ceren Oran & Moving Borders met COMEDIA Theatre Cologne, HochX Theatre en Live Art Munich MET DE STEUN VAN Cultural Department of the City of Munich, the Bavarian State Association for Contemporary Dance (BLZT) MET DE ONDERSTEUNING VAN Bavarian State Ministry for Science and the Arts MET DANK AAN Fokus Tanz en Tanzbüro München