Katleen Exelmans
BRONKS
Ola Pola Potloodgat
Suzie :
En, hoe bevalt het u hier ?
Pascale :
Slecht, het enige dat ik zie als ik rond mij kijk zijn olifantenkoppen.
(wijst) Olifantenkop, olifantenkop, olifantenkop, olifantenkop. Oh, pardon.
Suzie :
Ah ja, maar het is hier wel een peluchen Olifantenpeleis. Wat had ge dan verwacht ?
Pascale :
Iets anders. Ik zou graag ne keer met iets anders spelen,
met een hondje of een kindje of ne popzanger of zo.
Suzie :
Eerlijk gezegd, ik ben niet de juiste persoon om u daarmee te helpen, maar ik heb misschien toch een oplossing. Ik zeg het niet graag, maar misschien moet ge eens gaan kijken bij Lieve en Filip van Twinkeltje.
Moeten we u Pascale Platel nog leren kennen? Na de one-womanshows De Koning van de Paprikachips (bekroond met de Signaalprijs 1999) en Connaissez-vous votre géographie? (genomineerd voor de 1000 Watt-prijs 2000) maakte ze dit keer opnieuw in opdracht van BRONKS een voorstelling voor kleuters en andere mensen. In haar fris gestoord geassocieer betrekt ze als ondeugend egocentrisch meisje danser en choreograaf Randi De Vlieghe (o.m. Fabuleus en Hans Hof Ensemble). Die neemt naast Pascale rollen als piraat Horribloes en onnoemelijk verdrietige olifant Suzie op zich.
Een typisch geestige voorstelling met pakkende Platelkronkels, waarmee dit buitenbeen in het Vlaamse theater op mysterieuze wijze elke leeftijd weet te vervoeren.
Annelies De Waele, De Morgen
Credits
VAN EN MET Pascale Platel en Randi De Vlieghe DECOR, VIDEO EN LICHT Karin Demedts MUZIEK Gerrit Valckenaers BEWEGING Marie de Corte COACHING Patrick Jordens EINDREGIE Klaas Tindemans
Reeds afgelopen
- Brussel, Scarabaeus,
- Brussel, Paleis voor Schone Kunsten,